Jūs esat šeit: Ziņas. Horti.lv ziemas konkurss noslēdzies

Horti.lv ziemas konkurss noslēdzies

E-pasts Drukāt PDF

Līdz ar martu, putnu dziesmām un sauli ir atnācis pavasaris un horti.lv ziemas konkurss ir noslēdzies. Konkurss norisinājās trīs kārtās no 2013. gada decembra līdz 2014. gada 28. februārim, un tajā varēja piedalīties ikviens interesents, ieejot portāla horti.lv konkursu sadaļā un atbildot uz konkursa jautājumiem. Balvas konkursam dāvināja izdevniecība “Jumava”, kas pēdējā gada laikā ir izdevusi vairākas dārzkopībai veltītas grāmatas, kuru autori ir Latvijā labi zināmi un atzīti speciālisti konkrētā dārzkopības nozarē.

 

Konkursa I. kārtā balvu ieguva Rūta Mūrniece, iegūstot savā īpašumā Māras Kilēvicas grāmatu “Praktiskā augu aizsardzība”. Otrās kārtas balvu izlozē laimētāja bija Kristīna Rafalskaja, kas saņēma grāmatu “Latvijas rozes” Konkursa III. kartā balvu ieguva Vēsma Celma, un viņa saņems Andra Orehova grāmatu “Dekoratīvo ziemciešu lietišķā ekoloģija”. Laimētājas saņēma arī pārsteiguma dāvanas no izdevniecības “Jumava”.

“Jumava” ir grāmatu apgāds ar grāmatnīcu tīklu, kas savu darbību Latvijā uzsāka pirms vairāk nekā 20 gadiem. Apgāds piedāvā plašu grāmatu klāstu un tā grāmatnīcas atrodas visā Latvijā. “Jumava” sadarbojas ar Latvijā labi zināmiem rakstniekiem, kā arī rīko dažādus konkursus, iesaistās labdarības un citos pasākumos. Šogad dārzkopības sērijā vēl iznāks Māra Mālkalnieša grāmata “Ūdenstilpnes tavā dārzā”, Natālijas Fasmanes un Monikas Kratcas grāmata “Dārzs uz balkona”, kā arī Māras Kilēvicas papildinātais izdevums “Praktiskā augu aizsardzība”.

Drīz sāksies aktīvā sezona, un tas nozīmē, ka dārzniekiem darba ar katru dienu būs arvien vairāk. Vairs nebūs laika grāmatam, tās jāatliek uz rudens pusi. No savas puses horti.lv cer, ka pa ziemu izlasītais un apgūtais noderēs ikdienas darbos, un novēl katram šajā sezonā atklāt, ko jaunu savā dārzā un augu pasaulē.