Jūs esat šeit: Stādu parāde Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās” ir noslēdzies

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās” ir noslēdzies

E-pasts Drukāt PDF

Fotokonkurss “Mans dārzs krāsās”, ko tuvojoties jubilejas Latvijas Stādu parādei, kas norisināsies š. g. 3 .– 4. maijā Siguldā, Svētku laukumā, rīkoja Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar sociālo vietni www.draugiem.lv ir noslēdzies.

Konkursā ar ar atsevišķu ziedu un augu, portretu uz dārza fona, dārza fragmentu fotogrāfijām piedalījās 72 autori. Vispopulārākā fotogrāfija ir Edītes Sofijas Ezernieces “Dārza stūrītis”, kas balsojumā nopelnīja 498 balsis.

Trīs no konkursa uzvarētājiem saņems balvas no Stādu audzētāju biedrības biedriem un konkursa atbalstītāja – viena no pasaulē vadošajiem dārza piederumu ražotājiem – Fiskars. Dārza tehnikas ražotājs – Husqvarna Latvija pasniegs savu īpašo speciālbalvu – daudzfunkcionālu trimeri, un laimīgo balvas īpašnieku no visiem konkursa dalībniekiem izvēlēsies  Husqvarna Latvija komanda. Desmit labākās fotogrāfijas tiks izstādītas 10. Latvijas Stādu parādē, šā gada 3. un 4. maijā Siguldā.

Fotokonkursa uzvarētāji oficiāli tiks paziņoti 3. maijā, Siguldā 10. Latvijas Stādu parādes laikā, bet līdz tam konkursa organizatori izvērtēs konkursa rezultātus un sazināsies ar konkursa dalībniekiem.

Husqvarna Latvija balvā dāvinās trimeri, ko papildinot ar attiecīgiem uzgaļiem var izmantot ne tikai zāles pļaušanai, bet arī augsnes kultivēšanai, apdobju apmaļu apgriešanai, dzīvžoga apgriešanai. Savukārt Fiskars dāvinās laimīgajam uzvarētājam dārza griežņu un šķēru komplektu, bet Stādu audzētāju biedrība –  dāvanu kartes vērtībā no 100 – 25 latiem, kas ļaus labākajiem konkursa dalībniekiem papildināt savu dārzu ar jauniem augiem.

Konkursu “Mans dārzs krāsās” organizē sadarbībā ar 

Balvas dāvina    un