Jūs esat šeit: Kursi, semināri, lekcijas Rīgas dārzkopības un biškopības biedrības organizētie kursi.

Rīgas dārzkopības un biškopības biedrības organizētie kursi.

E-pasts Drukāt PDF

Sākoties rudens – ziemas sezonai Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība piedāvā kursus, kas interesentiem ļaus iepazīt koku un puķu pasauli, apgūt katra auga individuālo raksturu un īpašības, uzzināt, ka pareizi izmantot augus dārzos un apstadījumos, kā veidot jaunu dārzu vai atjaunot vecāka dārza krāšņumu un funcionalitāti.

2013. gada 9. novembrī turpināsies Dārza veidošanas kursi, kurus vada ainavu arhitekte Gundega Lināre. Lai arī pirmās ievadlekcijas ar ekskursiju pa skaistākajiem Pierīgas dārziem un ievadu dārzu veidošanā jau ir notikušas, pamatzināšanu apguve vēl ir priekšā. Kursu programmā ir iepazīšanās ar jauna dārza veidošanas pamatprincipiem, ar veca dārza pārveidošanas iespējām, ar augu izvietošanu dārzā, ar dažādu atpūtas vietu izveidošanu un citiem jautājumiem brīnišķīga dārza izveidošanā ģimenes atpūtai un citām vajadzībām.

Lekcijas notiks katru otro sestdienu no plkst. 10.00 – 16.00 Latvijas Dabas muzeja konferenču zālē, Rīgā, Kr. Barona ielā 4.

Pavisam plānotas vēl 13 nodarbības. Kursi beidzas aprīļa sākumā, kad iespējams konsultējoties ar G. Lināres kundzi, būsiet izveidojuši savu dārza projektu.

Samaksa – 135 lati, pirmā iemaksa 60 lati.

Sīkāku informāciju iegūt un pieteikties var pie Guntas Lāces pa tālruni 291736389.

2013. gada 24. novembrī plkst. 10.00 sāksies kursi “Puķkopība un dobju projektēšana”.

Kursus vada ilggadēja LU Botāniskā dārza darbiniece  Ziemciešu sektora vadītāja Mariana Smonas. Kursos būs iespēja uzzināt visu par puķkopību, par ziemcietēm, to raksturojumu un īpašībām. Tāpat kursu apmeklētāji varēs apgūt iemaņas puķu dobju projektēšanā un saņemt profesionālas konsultācijas un padomus.

Kursi notiks Latvijas Dabas muzeja konferenču zālē, Rīgā, Kr. Barona ielā 4, svētdienās no plkst.10.00 – 16.00. Kursu pirmā nodarbība –  24. novembrī,  pavisam plānotas 8 nodarbības.

Samaksa par pilnu kursu Ls 80, pirmā iemaksa Ls 30.

Sīkāku informāciju iegūt un pieteikties var pie Guntas Lāces pa tālruni 29173638

2014. gada 11. janvārī turpināsies kursi dendroloģijā “Viss par kokiem un krūmiem, par viņu vietu dārzos, pavairošanu un kopšanu”, kurus vadīs dendroloģe, ainavu arhitekte, stādaudzētavas “Igaijas” saimniece, grāmatas “Koki un krūmi Latvijas dārzam” autore Aija Kaškure.

Pirmās divas ar ekskursijām Latvijas botāniskajos dārzos jau ir notikušas. 11. janvārī  turpināsies teorētiskās nodarbības, bet pavasarī plānotas ekskursijas dabā.

Tuvāka informācija un pieteikšanās pa telefonu pie Guntas Lāces 29173638.